Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

BeamNG.drive - nowe filmy z rozgrywki

„Najbardziej realistyczny model zniszczeń w historii.”

W serwisie YouTube opublikowano dwa nowe filmy z rozgrywki w BeamNG Drive, reklamowanym jako gra z „najbardziej realistycznym modelem zniszczeń w historii.”

Użytkownik „taltigolt” prezentuje na nagraniach efekty uderzenia z ogromną prędkością w metalowy kontener, na przykładzie kilku modeli pojazdów. W dalszej części zaprezentowano także upadek z dużej wysokości.

Drugie nagranie przedstawia Porsche 911 na kolorowym torze testowy, przypominającym nieco „zjeżdżalnie” z dzieciństwa. Rozmieszczone na trasie skocznie pomagają w prezentacji silnika fizycznego.

Demo BeamNG Drive można ściągnąć m.in. z serwisu GamersHell. Twórcy oferują także wersję alpha samej gry, do pobrania z oficjalnej strony. W tym przypadku musimy jednak uiścić opłatę w wysokości 11,50 euro (ok. 49 zł).

Dzięki, DSOGaming.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze