Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Back 4 Blood - 10 milionów graczy i data premiery dodatku

Nowości w kooperacyjnej strzelance.

Studio Turtle Rock pochwaliło się, że w kooperacyjną strzelankę Back 4 Blood zagrało już 10 milinów osób. Ogłoszono także datę premiery pierwszego większego rozszerzenia.

Duchowy następca Left 4 Dead ukazał się w październiku na PC i konsolach. Do końca debiutanckiego miesiąca osiągnął pułap 6 mln użytkowników, w czym bez wątpienia pomogła obecność w usłudze Xbox Games Pass.

Jeśli mowa o rozszerzeniu, dodatek pod tytułem Tunnels of Terror ukaże się 12 kwietnia, jako część rocznej przepustki. Twórcy wprowadzają między innymi nową atrakcję PvE, rodzaj przeciwnika oraz kolejne skórki na postacie i bronie.

Nowości w Tunnels of Terror

Tryb rozgrywki to Ridden Hives, gdzie czwórka grających zajmie się eksploracją siedmiu przygotowanych labiryntów, nieco w konwencji gier typu „dungeon crawler”.

Do tego dwie nowe postacie do wyboru: Sharice ze strażackim toporem oraz restaurator Heng. Skórek na bronie będzie dwanaście, a na bohaterów - osiem. Deweloperzy dodadzą też siedem legendarnych elementów arsenału oraz jeszcze wyższy poziom trudności - No Hope.

Co ważne, tylko jedna osoba w czteroosobowej grupie będzie musiała posiadać rozszerzenie Tunnels of Terror, by wszyscy mogli skorzystać z treści.

Poczuj się jak prawdziwy kierowca!
Premiera Gran Turismo 7 już 4 marca.

Zobacz wszystkie edycje
Gran Turismo 7 w Media Expert

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami. .

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze