Picture of Wojciech Onyśków

Wojciech Onyśków

Autor

Featured articles

Apex Legends - pierścienie, strefy i okręgi: co warto wiedzieć

Wszystko o zmniejszających się obszarach.

Rozgrywka w Apex Legends, podobnie jak w innych grach battle royale, podzielona jest na kilka rund. Każda z nich kończy się zmniejszeniem strefy, w której gracze nie otrzymują obrażeń, by ostatecznie sprowadzić finałową walkę do niewielkiego terenu. W poniższym poradniku wyjaśniamy, co warto wiedzieć o strefach w Apex Legends.

Apex Legends - gdzie lądować, najlepsze miejsca i łup

Gdzie znaleźć najlepszy łup i gdzie lądować na początku rundy.

W grach z gatunku battle royale wybór odpowiedniego miejsca do lądowania to często być albo nie być. Nie inaczej jest w przypadku Apex Legends. W poniższym poradniku wyjaśniamy, w które miejsca warto latać, by znaleźć najlepszy łup.

Apex Legends - najlepsze postacie dla początkujących

Jaką postać wybrać na początku?

Apex Legends wprowadza do gatunku battle royale powiew świeżości chociażby w postaci bohaterów, którzy różnią się między sobą umiejętnościami. Opanowanie ich wszystkich może zająć nieco czasu, dlatego też postanowiliśmy wybrać trzy postacie idealne na początek przygody z Apex Legends.

Apex Legends - skoki, ślizgi, szybki bieg: jak się poruszać

Wskazówki dotyczące poruszania się na polu bitwy.

Apex Legends różni się od innych gier battle royale pod wieloma względami. Jednym z nich jest sposób poruszania się po mapie. Tempo rozgrywki wymusza na nas ciągły ruch. Zbyt długie pozostanie w jednym miejscu może się źle skończyć, dlatego warto zgłębić wszystkie tajniki z tym związane.

ArtykułWatch Dogs 2 - premiera i najważniejsze informacje

Wszystko, co warto wiedzieć: cena, edycje, fabuła i multiplayer.

Watch Dogs 2 to kolejna część zapoczątkowanej w 2014 roku serii, w której wcielamy się w postać uzdolnionego hakera, potrafiącego włamywać się do systemów informatycznych. Gra została osadzona we współczesnym świecie kontrolowanym przez korporacje i światowy system nadzoru i inwigilacji - ctOS 2.0.

ArtykułWatch Dogs 2 - wymagania sprzętowe

Jaki komputer potrzebny jest do uruchomienia gry?

Watch Dogs 2 to kontynuacja zapoczątkowanej w 2014 roku serii gier, w których wcielamy się w hakerów walczących z systemem. Tym razem głównym bohaterem jest Marcus Holloway, a akcja toczy się w San Francisco.

ArtykułWatch Dogs 2 - wszystkie trailery i gameplaye

Oficjalne materiały wideo z gry.

Watch Dogs 2 został po raz pierwszy zapowiedziany w trakcie targów E3 2016. Twórcy od samego początku nie szczędzili materiałów z gry, prezentując zarówno pierwsze trailery, jak i fragmenty przedstawiające faktyczną rozgrywkę.

ArtykułDishonored 2 - wszystko o grze

Najważniejsze informacje w jednym miejscu.

Dishonored 2 to kolejna część gry akcji obserwowanej z perspektywy pierwszej osoby, z elementami skradanki. Tytuł został osadzony w fikcyjnym świecie, w którym steampunk przeplata się z magią.

ArtykułDishonored 2 - wymagania sprzętowe

Jaki komputer potrzebny jest do uruchomienia gry?

Dishonored 2 ponownie przenosi nas do fikcyjnego świata utrzymanego w klimacie steampunku. Gracz wciela się w postać Corvo Attano lub Emily Caldwin i musi doprowadzić do przywrócenia cesarzowej na tron.

ArtykułDishonored 2 - premiera, edycje i cena

Sprawdź, kiedy gra będzie dostępna i ile będzie kosztować.

Dishonored 2 to kontynuacja gry akcji z 2012 roku, która stawia duży nacisk na skradanie i cichą eliminację przeciwników. Tym razem akcja toczy się w słonecznym mieście Karnaka.

ArtykułMafia 3 - wszystko o grze

Najważniejsze informacje w jednym miejscu.

Mafia 3 to kolejna część gangsterskiej sagi. Tym razem za produkcję odpowiada świeżo powstałe studio deweloperskie - Hangar 13. W skład zespołu wchodzą między innymi osoby, które pracowały przy poprzednich odsłonach serii.

ArtykułMafia 3 - wymagania sprzętowe

Jaki komputer potrzebny jest do uruchomienia gry?

Mafia 3 przenosi nas do fikcyjnego miasta Nowe Bordeaux, które jest wzorowane na Nowym Orleanie. Gracze wcielają się w weterana wojennego, który mści się na włoskiej mafii.

ArtykułBattlefield 1 - wszystko o grze

Najważniejsze informacje w jednym miejscu.

Battlefield 1 to kolejna część popularnej serii strzelanek stawiających na rozgrywkę wieloosobową, choć tytuł zaoferuje także kampanię dla jednego gracza. Gra została osadzona w realiach I wojny światowej, do czego nawiązuje tytuł. Cyfra „1” ma również symbolizować wojnę totalną i narodziny współczesnego pola walki.

Pierwsza Poprzednia