Picture of Wojciech Onyśków

Wojciech Onyśków

Autor

Featured articles

ArtykułWatch Dogs 2 - premiera i najważniejsze informacje

Wszystko, co warto wiedzieć: cena, edycje, fabuła i multiplayer.

ArtykułWatch Dogs 2 - wymagania sprzętowe

Jaki komputer potrzebny jest do uruchomienia gry?

ArtykułDishonored 2 - wszystko o grze

Najważniejsze informacje w jednym miejscu.

ArtykułDishonored 2 - wymagania sprzętowe

Jaki komputer potrzebny jest do uruchomienia gry?

Dishonored 2 ponownie przenosi nas do fikcyjnego świata utrzymanego w klimacie steampunku. Gracz wciela się w postać Corvo Attano lub Emily Caldwin i musi doprowadzić do przywrócenia cesarzowej na tron.

ArtykułDishonored 2 - premiera, edycje i cena

Sprawdź, kiedy gra będzie dostępna i ile będzie kosztować.

Dishonored 2 to kontynuacja gry akcji z 2012 roku, która stawia duży nacisk na skradanie i cichą eliminację przeciwników. Tym razem akcja toczy się w słonecznym mieście Karnaka.

ArtykułMafia 3 - wszystko o grze

Najważniejsze informacje w jednym miejscu.

Mafia 3 to kolejna część gangsterskiej sagi. Tym razem za produkcję odpowiada świeżo powstałe studio deweloperskie - Hangar 13. W skład zespołu wchodzą między innymi osoby, które pracowały przy poprzednich odsłonach serii.

ArtykułMafia 3 - wymagania sprzętowe

Jaki komputer potrzebny jest do uruchomienia gry?

Mafia 3 przenosi nas do fikcyjnego miasta Nowe Bordeaux, które jest wzorowane na Nowym Orleanie. Gracze wcielają się w weterana wojennego, który mści się na włoskiej mafii.

ArtykułBattlefield 1 - wszystko o grze

Najważniejsze informacje w jednym miejscu.

Battlefield 1 to kolejna część popularnej serii strzelanek stawiających na rozgrywkę wieloosobową, choć tytuł zaoferuje także kampanię dla jednego gracza. Gra została osadzona w realiach I wojny światowej, do czego nawiązuje tytuł. Cyfra „1” ma również symbolizować wojnę totalną i narodziny współczesnego pola walki.

No Man's Sky to kosmiczna gra eksploracyjna z elementami akcji. Tytuł został osadzony w dalekiej przyszłości, w której podróże pomiędzy planetami są na porządku dziennym. Gracze wcielają się w postać, której głównym zadaniem jest odkrywanie wszechświata.

Powstaje gra karciana osadzona w uniwersum Fable

AKTUALIZACJA: Zbiórka wystartowała.

Aktualizacja (31.05): Zgodnie z obietnicą, w serwisie Kickstarter rozpoczęła się dzisiaj zbiórka pieniędzy na realizację Fable Fortune. Twórcy chcą zgromadzić przynajmniej 250 tysięcy funtów. Akcja potrwa do 29 czerwca.

Pierwsza Poprzednia