Skip to main content
Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Atlas Fallen - mapa i nawigacja

Jak poruszać się po świecie w grze.

Atlas Fallen oferuje rozbudowany i zróżnicowany świat. A więc warto zapoznać się z funkcjonowaniem mapy oraz nawigacją w grze, aby bez problemu odkrywać kolejne interesujące miejsca i nie zgubić drogi do celu.

Dostęp do mapy jest bardzo intuicyjny. Wystarczy dwukrotnie wcisnąć odpowiedni przycisk. Najpierw, aby wejść do menu, a potem do właściwej zakładki. Jeżeli użyjemy wspomnianego przycisku ponownie, będziemy mogli wybrać, który z dostępnych w grze obszarów chcemy aktualnie wyświetlić na mapie.

Po lewej stronie znajduje się legenda (1), którą możemy rozwinąć za pomocą dostępnej opcji (2). Istnieje również możliwość przefiltrowania (3) legendy oraz mapy. Wówczas na planszy zobaczymy tylko te ikonki, na których nam akurat zależy. Niebieska ikonka symbolizuje aktualne położenie bohatera. Wszystkie pozostałe opcje związane z obsługą mapy są rozpisane u dołu ekranu (5).

Co prawda, w trakcie samej rozgrywki nie skorzystamy z minimapy, ale możemy wykorzystywać pasek nawigacji u góry ekranu (6). Obracając bohatera możemy namierzyć właściwy kierunek dalszej drogi. Ponadto, powyżej paska znajduje się odległość dzieląca nas od konkretnego miejsca. Obiekt, który oznaczymy na mapie będzie na pasku wyróżniony białym kółkiem.

Następnie: Atlas Fallen - handel: sprzedawanie i kupowanie przedmiotów Atlas Fallen - leczenie i bożki

Spis treści: Atlas Fallen - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Atlas Fallen - kowadło: szybka podróż, zapis gry

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Atlas Fallen

PS5, Xbox Series X/S, PC

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Damian Laszczak

Damian Laszczak

Guide Writer

Damian jest odpowiedzialny za tworzenie poradników.
Komentarze