Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Atlas Fallen - broń: którą wybrać, jak zmienić

Jak wybrać najlepsze uzbrojenie.

W Atlas Fallen mamy do dyspozycji trzy różne bronie: Piaskowy Bicz, Wydmowy Topór oraz Piaskową Pięść. Gdzie zmienić broń i która z nich jest najlepsza? Poniżej znajdziecie kilka wskazówek jak właściwie przygotować się do nadchodzącej walki.


Na tej stronie:


Zmiana broni i lista ataków

Menu wyboru broni znajduje się w panelu Rękawica (1) w menu postaci. W miarę szybko otrzymamy dostęp do kompletu trzech wspomnianych wyżej broni. Jednak w danym momencie możesz wyposażyć się tylko w dwie z nich –główną oraz dodatkową (2). Od wyboru zależy, które przyciski musisz klikać w trakcie gry, aby zadawać ciosy daną bronią

W menu znajdziesz pełną listę uderzeń które możesz wykonywać przy użyciu danej broni. W odpowiedniej zakładce znajdziesz opis danej kombinacji (3) po prawej stronie. Po lewej znajduje się spis dostępnych ciosów (4). Warto zauważyć, że lista ataków zmienia się w zależności od poziomu Wyniesienia.


Najlepsza broń, którą wybrać

W zasadzie każda z broni ma swoje plusy i minusy. Duże znaczenie ma rodzaj przeciwników, z którymi mamy się zmierzyć. Piaskowy Bicz to świetna broń na dłuższy dystans i do wyprowadzenia błyskawicznych ciosów, ale zadaje mało obrażeń. Piaskowa Pięść jest potężna, ale działa tylko na blisko. Wydmowy Topór wydaje się być opcją pośrednią. Kompletne parametry dotyczące użyteczności w walce znajdziesz po prawej stronie (5) menu wyboru broni. Warto pamiętać, że broni nie można zmieniać w trakcie samej walki.

Następnie: Atlas Fallen - leczenie i bożki

Spis treści: Atlas Fallen - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Atlas Fallen - handel: sprzedawanie i kupowanie przedmiotów

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze

Damian Laszczak

Współpracownik

Komentarze