Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Assassin's Creed Valhalla - rzymski artefakt: Grantebridgescire (Anglia)

Miejsca ukrycia wszystkich rzymskich artefaktów w regionie Grantebridgescire.

W tym rozdziale poradnika do Assassin's Creed Valhalla prezentujemy lokalizację wszystkich rzymskich artefaktów ukrytych w regionie Grantebridgescire (Anglia). W tej części mapy znajdziesz 3 tego typu skarby.


Artefakt #1

Pierwszy artefakt znajdziesz w południowo-zachodniej (1) części regionu, na południe od osady Wandrie. Na miejscu trafisz na opuszczony budynek, do którego wiedzie przejście zablokowane ścianą do zniszczenia (2).

Jeśli nie posiadasz zdolności specjalnej pozwalającej wystrzeliwać wybuchowe strzały, konieczne będzie znalezienie dzbanów z olejem. Wdrap się na budynek, w którym leży artefakt i odwróć się w kierunku północnym. Na balkonie budynku obok zauważysz dzbany z olejem (3).

Zbierz je, zeskocz z balkonu i obejdź mur z prawej strony, by móc się na niego wdrapać. Na koniec ciśnij dzbanem we wspomnianą wcześniej ścianę, by otworzyć wejście do budynku. Artefakt (4) leżał będzie na ławce, na prawo od wejścia.


Artefakt #2

Drugi z trzech artefaktów ukryty jest w północno-wschodniej (5) części regionu Grantebridgescire, na północ od miasta Middeltun. Znajdziesz go w małej wnęce w ziemi, lecz uważaj na czekające tam żmije. Wybij je, a następnie odgarnij kamienie (6) przysłaniające artefakt, by móc wreszcie zebrać skarb.


Artefakt #3

Ostatni artefakt w regionie Grantebridgescire znajdziesz na wschód od Meldeburne (7), wewnątrz niedokończonego klasztoru (8).

Wejdź do środka przez jedno z okien i zbierz artefakt (9) z dłoni posągu, na który tam natrafisz.


Zobacz: Assassin's Creed Valhalla - wszystkie rzymskie artefakty

Sprawdź także: Assassin's Creed Valhalla - wszystkie znajdźki i sekrety

Spis treści: Assassin's Creed Valhalla - Poradnik, Solucja

O autorze
Awatar Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Komentarze