Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Assassin's Creed Valhalla - przeklęty symbol: Suthsexe (Anglia)

Lokalizacja przeklętych symboli w Suthsexe, jak znaleźć i zniszczyć.

W angielskim regionie Suthsexe w Assassin's Creed Valhalla znajdziesz kolejne przeklęte symbole do zniszczenia. Tych jest tutaj łącznie 4, a z niniejszej strony dowiesz się gdzie je znaleźć i w jaki sposób się do nich dostać, by je zniszczyć.


Przeklęty symbol #1

Pierwszy przeklęty symbol w tej części mapy znajduje się w północno-zachodnim rogu Suthsexe (1), Na miejscu znajdziesz dziurę w ziemi wypełnioną trucizną. Podpal ją za pomocą pochodni bądź wybuchowych strzał, a następnie zeskocz na dół i przesuń regał (2), by odsłonić przeklęty symbol do zniszczenia.


Przeklęty symbol #2

Kolejny przeklęty symbol znajdziesz w południowej części regionu Suthsexe (3), w Dolinie Cyning. Symbol osłonięty jest przez drzewa i z ziemi nie będziesz w stanie go zniszczyć. Zamiast tego znajdź powalone drzewo (4) i na nie wbiegnij.

Przeskakuj teraz po kolejnych drzewach, aż dotrzesz do końca trasy. Obróć wtedy kamerę w kierunku południowo-wschodnim i zniszcz przeklęty symbol (5) przy pomocy łuku.


Przeklęty symbol #3

Trzeci już symbol ukryty jest blisko centrum regionu Suthsexe (6), na północny-zachód od Guildfort. Przeszukaj tutejsze zarośla, by znaleźć wejście do podziemi (7).

Zeskocz na dół, a następnie przesuń dwa regały - jeden w lewą stronę, drugi z kolei pociągnij do siebie. Dzięki temu powstanie pomiędzy nimi szczelina, przez którą trafisz w symbol (8).


Przeklęty symbol #4

Czwarty i zarazem ostatni przeklęty symbol ukryty jest we wschodniej części regionu (9). Na miejscu znajdziesz studnię (10).

Rozbij deski blokujące zejście do niej, zeskocz do środka i znajdź ukryty pod ziemią symbol. Zniszcz go, by pozbyć się ostatniego tego typu obiektu w regionie Suthsexe.

Zobacz: Assassin's Creed Valhalla - wszystkie przeklęte symbole

Sprawdź także: Assassin's Creed Valhalla - wszystkie znajdźki i sekrety

Spis treści: Assassin's Creed Valhalla - Poradnik, Solucja

O autorze

Awatar Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Komentarze