Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Assassin's Creed Valhalla - przeklęty symbol: Ledecestrescire (Anglia)

Miejsca wszystkich przeklętych symboli w regionie Ledecestrescire.

W tym poradniku do gry Assassin's Creed Valhalla przedstawiamy lokalizację i sposób zniszczenia wszystkich przeklętych symboli w regionie Ledecestrescire w Anglii. W tej części mapy znajdziesz łącznie 3 tego typu miejsca.


Przeklęty symbol #1

Na pierwszy przeklęty symbol trafisz w samym centrum regionu, na północ od osady Ledecestre (1). Obiekt ukryty jest wewnątrz częściowo spalonego domu. By się do niego dostać, wdrap się po spalonej części (2) i wskocz do środka.

Symbol (3) do zniszczenia wisiał będzie przy suficie, w drugiej części budynku. Wykorzystaj łuk, by się go pozbyć.


Przeklęty symbol #2

Drugi przeklęty symbol znajdziesz w południowo-wschodniej części mapy (4), tuż obok Klasztoru Alcestre. Trafisz tam na miejsce wypełnione trucizną, ze studnią (5) stojącą po środku.

Wykorzystaj łuk, by zniszczyć deski blokujące wejście do studni, a następnie do niej wejdź i zeskocz na dół. Tuż obok miejsca lądowania znajdował będzie się drugi symbol (6) do zniszczenia.


Przeklęty symbol #3

Trzeci i ostatni w tej lokacji przeklęty symbol skryty jest w zachodniej części Ledecestrescire (7), niedaleko osady Tonnastradir. Trafisz tam do bardzo mocno zamglonej części lasu. Na jednej z drewnianych konstrukcji wisiał będzie symbol (8). Ponownie wykorzystaj łuk, by go zniszczyć i oczyścić okolicę ze spaczenia.


Zobacz: Assassin's Creed Valhalla - wszystkie przeklęte symbole

Sprawdź także: Assassin's Creed Valhalla - wszystkie znajdźki i sekrety

Spis treści: Assassins' Creed Valhalla - Poradnik, Solucja

O autorze
Awatar Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Komentarze