Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Assassin's Creed Valhalla - legendarne zwierzę: Rozjuszony wilk (Lincolnscire)

Wilk z Caistor Lupus, jak pokonać rozjuszonego wilka.

Rozjuszony wilk to kolejne legendarne zwierzę, z którym zmierzysz się w Assassin's Creed Valhalla, w tym wypadku w obrębie regionu Lincolnscire. Z tej strony dowiesz się, gdzie znaleźć legowisko przy Caistor Lupus, a także jak poradzić sobie z tym trudnym przeciwnikiem.

By rozpocząć walkę z Rozjuszonym wilkiem udaj się do Caistor Lupus (1), ruin zlokalizowanych w północno-wschodniej części Lincolnscire. Gdy tylko zbliżysz się do tej lokacji, ze wzniesienia zeskoczy na ciebie twój przeciwnik - Rozjuszony wilk (2).

W porównaniu do poprzednich bestii, walka z nim jest stosunkowo łatwa. Jest to po prostu wzmocniona wersja regularnego wilka - przeciwnik jest szybszy, wytrzymalszy i zadaje większe obrażenia, ciężej też jest wytrącić go z równowagi.

W trakcie tej walki kluczowe jest unikanie ciosów wroga. Większość jego ataków możesz zablokować bądź sparować tarczą lub po prostu odskoczyć na bok. Co jakiś czas wilk odskoczy do tyłu (3) czemu towarzyszyć będzie czerwony rozbłysk, by po chwili rzucić się na twoją postać. Odskocz na bok, by uniknąć chwytu - w przeciwnym wypadku stracisz sporo punktów zdrowia.

Co kilkadziesiąt sekund bestia ucieknie z pola walki i wskoczy na wzniesienie, by zawyć i przywołać na arenę kilka regularnych wilków. Rozpraw się z nimi jak najszybciej, zanim Rozjuszony wilk wróci do walki - nie dopuść co sytuacji, w której musisz walczyć z bossem i kilkoma pomniejszymi przeciwnikami.

Za zabicie Rozjuszonego wilka otrzymasz sporo skóry, prowiant i trofeum - Łeb warczącego wilka.

Zobacz: Assassin's Creed Valhalla - wszystkie legendarne zwierzęta

Sprawdź także: Assassin's Creed Valhalla - wszystkie znajdźki i sekrety

Spis treści: Assassin's Creed Valhalla - Poradnik, Solucja

O autorze
Awatar Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Komentarze