Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Assassin's Creed Valhalla - dokumentalne słuchowisko o wikingach od Ubisoftu

Audycja w polskiej wersji językowej.

W ramach przygotowań do debiutu Assassin's Creed Valhalla firma Ubisoft stworzyła dokumentalne słuchowisko, które przybliża życie wikingów.

Podcast składa się z 5 epizodów, a każdy trwa około 16 minut. Wszystkie odcinki dostępne są za darmo za pośrednictwem serwisu Spotify. Polski oddział wydawcy postanowił zlokalizować audycję - usłyszymy więc rodzime głosy.

W słuchowisku Echa Valhalli aktorzy i eksperci opowiadają o życiu i zwyczajach wikingów. Co ciekawe, historię nordyckich ludów przedstawiono również za pomocą fabularyzowanych i „pieczołowicie przygotowanych scen”.

Poszczególne odcinki poświęcono między innymi podróżach przez morza, a także podbojach terenów w Anglii. Nie zabrakło też historii o próbach założenia nowego imperium.

Assassin's Creed Valhalla zadebiutuje 10 listopada na PC, PS4, Xbox Series X/S i Xbox One. Gra trafi też na PS5 w dniu premiery konsoli, czyli 19 listopada w Polsce.

O autorze

Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze