Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Assassin's Creed Mirage - Śladem Nura

Wykonujemy pierwsze śledztwo w grze.

Śladem Nura jest pierwszym większym śledztwem w grze Assassin’s Creed Mirage. Na wykonanie misji składają się trzy pomniejsze. Celem ich wykonania jest uzyskanie informacji na temat poszukiwanego współpracownika Nura.


Na tej stronie:


Kontakt Nura w fabryce skór

Rozpoczynamy pierwsze śledztwo w grze. Postępy śledztwa możesz przeglądać w odpowiedniej zakładce w menu. Zanim wyruszysz na ulice miasta, porozmawiaj z Roshan, która ma dla nas wskazówki związane z początkiem tego zadania.

Po rozmowie skieruj się na północ, do fabryki skór. Idź do domu znajomego Nura, który znajduje się w jej północnej części. Wejdź przez drzwi do środka. Tam spotkamy dawnego przyjaciela z początkowego etapu gry.


Uwolnij buntowników

Teraz trzeba znaleźć niejakiego Beshiego. Znajdziesz go w Górnym Porcie na niewielkim dziedzińcu. Beshi poprosi nas o uwolnienie trójki jego podwładnych, którzy są przetrzymywani w porcie.

To zadanie możesz wykonać wedle uznania. Albo eliminować każdego strażnika po cichu, albo załatwić cały oddział w otwartej walce na nabrzeżu. Pierwszego więźnia znajdziesz na pokładzie statku zacumowanego w porcie.

Drugi buntownik jest przetrzymywany w budynku naprzeciwko statku. Drzwi prowadzące do wnętrza będą prawdopodobnie zamknięte na klucz, więc musisz go odebrać z rąk pobliskiego strażnika i dopiero wówczas uwolnić więźnia.

Ostatni z trójki klęczy za belami siana na niewielkim podwyższeniu. Dojdziesz tam wzdłuż wybrzeża kierując się na południe. Po uratowaniu całej trójki, idź na wskazany pomost na południu, aby odebrać nagrodę od Beshiego.


Odkryj miejsce pobytu Alego

Ostatni etap śledztwa odbędziemy w posterunku na południowy-wschód od portu. Wejdź na mury placówki po drewnianym straganie.

Gdy będziesz na górze, zeskocz po cichu do stogu sian (1), a następnie podsłuchaj dwójkę strażników (2), którzy będą rozmawiać o rejestrze więźniów. Dokument ten stanie się naszym celem.

Zeskocz na sam dół i korzystając z osłony wózka przekradnij się do zarośli. Wykorzystuj gwizdnięcie, aby przywoływać do nich strażników i cierpliwie ich eliminować. Na pewno musisz zająć się tym, który posiada klucz do biura z rejestrem.

Po zdobycia klucza skieruj się do wejścia do biura i zabierz rejestr. Teraz opuść posterunek i udaj się do siedziby, aby zakończyć śledztwo i rozpocząć kolejną misję.

Następnie: Assassin’s Creed Mirage - Włamanie do więzienia

Spis treści: Assassin’s Creed Mirage - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Assassin’s Creed Mirage - Barwy Bagdadu

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

Assassin's Creed Mirage

PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, PC

Related topics
O autorze
Awatar Damian Laszczak

Damian Laszczak

Guide Writer

Damian jest odpowiedzialny za tworzenie poradników.

Komentarze