Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Assassin’s Creed Mirage - jak uzupełniać amunicję i narzędzia

Przywróć zapas amunicji i ładunków swoich gadżetów, noży i eliksirów.

Na tej stronie dowiesz się, jak uzupełniać zapasy amunicji w gadżetach i narzędziach, takie jak noże, eliksiry zdrowia czy bomby dymne w Assassin’s Creed Mirage.

Najlepszym sposobem na uzupełnienie ładunków narzędzi czy eliksirów zdrowia jest skorzystanie z usług kupców. Zaraz po rozpoczęciu gry warto poświęcić trochę czasu, by na stałe obniżyć ceny u handlarzy, co pozwoli zaoszczędzić sporo dirhamów i częściej uzupełniać u nich zapasy.

Możesz nabywać pojedyncze gadżety (1) lub automatycznie uzupełnić (2) wszystkie brakujące przedmioty, o ile posiadasz odpowiednią ilość pieniędzy. W pierwszej kolejności zawsze dbaj o posiadanie zapasu eliksirów.

Jeśli chcesz zaoszczędzić lub znajdujesz się w trudnej sytuacji bądź w trakcie misji, szukaj skrzyń, które mogą zawierać losowe narzędzia. Ujrzysz je z pomocą Orlego wzroku. Czasami pomniejsze torby lub sakwy kupców także mogą zawierać amunicję.

W przypadku noży - jeśli często z nich korzystasz - warto zainwestować szybko w umiejętność Zbieranie noży. Przejdź po przeciwniku powalonym tym narzędziem, by automatycznie podnieść broń.

Wcześniej odblokujesz też zdolność Kieszeń na eliksiry zwiększając ilość mikstur leczenia o 1. Ulepszając narzędzia będziesz w stanie zwiększyć ilość użyć każdego z nich zwiększając liczbę noszonych przedmiotów.

Spis treści: Assassin's Creed Mirage - Poradnik, Solucja

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

Assassin's Creed Mirage

PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, PC

Related topics
O autorze
Awatar Patrick Homa

Patrick Homa

Guide Writer

Specjalizuje się w poradnikach do gier. Po godzinach spędza czas na górskich spacerach, rowerze lub majsterkując.

Komentarze