Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Assassin's Creed 3 Liberation ukaże się wkrótce także na konsole i PC? - raport

Pojawiła się nieoficjalna lista kilku nowych gier Ubisoftu, w tym m.in. Assassin's Creed Pirates.

Wydana w ubiegłym roku na PlayStation Vita gra Assassin's Creed 3 Liberation prawdopodobnie ukaże się wkrótce w wersji HD na inne platformy - wynika z ujawnionej nieoficjalnie planszy, prezentującej loga nadchodzących gier Ubisoftu.

Nie wiadomo, czy produkcja trafi na PC, PS3 i Xboksa 360, czy tylko na jedną z wybranych platform. Na planszy widnieje również Assassin's Creed Pirates, co prawdopodobnie oznacza jakąś mobilną grę, uzupełniającą premierę Assassin's Creed 4: Black Flag.

Plansza została opublikowana na chińskim A9VG, a następnie także na popularnym forum NeoGAF. Prawdopodobnie jest częścią prezentacji z jesiennej imprezy Ubisoftu - Digital Day.

Wśród nowych gier są już znane tytuły, jak choćby Trials Frontier czy zapowiedziany w sierpniu dwuwymiarowy jRPG - Child of Light, od reżysera Far Cry 3.

Pozostałe, nieznane wcześniej projekty to Rabbids Big Bang, Valiant Hearts: The Great War, Poptropica: Forgotten Islands oraz Auto Dance.

Eurogamer skontaktował się z Ubisoftem. Firma odmówiła jednak komentarza w tej sprawie.

O autorze

Awatar Zbigniew Jankowski

Zbigniew Jankowski

Editor

Od ponad 20 lat związany z mediami internetowymi, a w międzyczasie także z czasopismami o grach wideo oraz prasą regionalną.

Komentarze

More News

Najnowsze artykuły