Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Film Assassin's Creed w przyszłym roku

Sprzedaż AC3: Liberation „zadowalająca”.

Geoffroy Sardin, szef marketingu w Ubisoft, mówił w wywiadzie przeprowadzonym przez serwis GameIndustry.biz, że film stworzony na podstawie serii Assassin's Creed trafi do kin w przyszłym roku.

Geoffroy Sardin

- Ważnym aspektem z punktu widzenia żywotności serii jest dostępność w różnych mediach. Tworzymy globalną markę, nie chodzi tylko o gry, ale także o książki, figurki, a na przyszły rok zaplanowaliśmy premierę filmu - stwierdził.

Menedżer z francuskiej firmy odpowiadał także na pytania dotyczące Assassin's Creed III: Liberation. - Po raz pierwszy zaproponowaliśmy grę w innym formacie, ale pomiędzy tytułami jest kilka powiązań. Aveline, bohaterka produkcji wydanej na PlayStation Vita może jeszcze pojawić się w serii.

Skomentował też wyniki sprzedaży, jakie osiągnięto na najnowszym gadżecie Sony. - Na razie jesteśmy zadowoleni. Jeśli weźmiemy pod uwagę pierwszy tydzień sprzedaży, to jest to największy debiut tego roku na tej konsoli - mówił Sardin, odpowiedzialny w Ubisoft za działy marketingu i sprzedaży.

O świetnych wynikach Assassin's Creed 3 już pisaliśmy. Premiera gry na PC odbędzie się 23 listopada, także w polskiej wersji językowej. Tytuł został już wydany na Xbox 360 i PS3. Assassin's Creed III: Liberation trafiło na konsolę PlayStatyion Vita 31 października tego roku.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze