Żółwie Ninja i SpongeBob - nowe modele Xbox Series X do wygrania

Jest kolorowo.

Microsoft przygotował konkurs we współpracy z twórcami bijatyki Nickelodeon All-Star Brawl. Do wygrania są dwa nietypowe modele Xbox Series X, z postaciami z produkcji.

Jak widać na poniższym zdjęciu, urządzenia przeznaczone są dla miłośników „SpongeBoba Kanciastoportego” oraz „Wojowniczych Żółwi Ninja”. Poza kolorową obudową konsoli zadbano także o odpowiednie pady.

Udział w konkursie wziąć mogą osoby, które ukończyły 18 lat i mieszkają w kraju, w którym dostępne jest Xbox Live (a więc także w Polsce). Aby dołączyć do zabawy, należy polubić konto Xbox na Twitterze i przesłać dalej wiadomość.

1

Tymczasem Nickelodeon All-Star Brawl to wydana 5 października bijatyka w stylu Super Smash Bros. od Nintendo. Jak sugeruje sam tytuł, obejmuje postacie z przeróżnych kreskówek i programów stacji Nickelodeon.

Świat SpongeBoba reprezentują sam Kanciastoporty, a także Patryk Rozgwiazda i Sandra „Sandy” Pysia. Żółwie Ninja przybyli w składzie Leonardo, Michelangelo oraz April O'Neil.

Poza nimi w bijatyce jest też Kotopies, Reptar z „Pełzaków”, Aang i Toph Beifong z „Awatara”, Danny Phantom, Zim z „Invadera Zima”, Korra i tak dalej.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami