GTA Online otrzyma nową przygodę i atrakcje z okazji 20-lecia trzeciej części serii

W tym okolicznościowe ubrania.

  • Rockstar szykuje niespodzianki dla graczy GTA Online
  • Atrakcje związane będą z 20. urodzinami GTA 3
  • W planach nowa przygoda ze starymi znajomymi

Przy okazji wczorajszej zapowiedzi remastera trylogii GTA ogłoszono, że Grand Theft Auto Online otrzyma zawartość związaną z trzecią odsłoną cyklu, obchodzącą w tym roku 20. urodziny.

Rockstar Games obiecuje, że jesienią do modułu wieloosobowego trafi „mnóstwo prezentów”, wśród których znajdą się okolicznościowe ubrania i oznaczenia. W planach są też inne niespodzianki - twórcy wspominają między innymi o podejrzanej działalności w pobliżu południowego San Andreas.

gta_online_20_lat
W planach szereg niespodzianek i wydarzeń specjalnych

Ponadto pod koniec roku pojawi się „nowa i ekscytująca przygoda”. Szczegóły nie są znane, ale wiadomo, że gracze spotkają starych znajomych, którzy będą potrzebowali pomocy w rozwinięciu „legalnego biznesu”. Więcej informacji autorzy przekażą w kolejnych tygodniach.

Twórcy zaznaczyli również, że aktualnie szukają sposobów na ulepszenie rozgrywki w GTA Online przy okazji debiutu produkcji na PS5 i Xbox Series X/S. Jedną z nowości jest zmienna rotacja wybranych trybów adwersarza i akcji, o czym wspominano już jakiś czas temu.

„Wprowadzenie zmiennej rotacji akcji stworzonych przez Rockstar nie tylko zwolni miejsce na nowe misje i tryby w przyszłości, ale też usprawni dobieranie graczy, skupiając społeczność wokół listy akcji zmieniającej się z tygodnia na tydzień” - wyjaśniono.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami