New World - wędka: jak stworzyć, włókna

Jak wytworzyć wędkę do łowienia ryb.

Łowienie ryb to jedna z aktywności w New World, której możesz się podjąć. Do tej czynności potrzebujesz jednak wędki, którą możesz samodzielnie stworzyć. Z tej strony dowiesz się jak tego dokonać.

Wędkę wytworzyć możesz od samego początku rozgrywki. W tym celu musisz jednak zebrać odpowiednie surowce - zielone drewno i włókna. Pierwsze zbierzesz, na przykład, z krzaków (1), z kolei drugie z roślin konopi (2). Do tego drugiego surowca będziesz potrzebował dowolnego sierpa.

018_new_world_wedka_jak_stworzyc

Po zdobyciu potrzebnych materiałów udaj się do osady i wejdź w interakcję z warsztatem. Możesz też wykorzystać dowolny obóz (3) utworzony po za granicami osady.

019_new_world_wedka_jak_stworzyc

W nowo otwartym oknie wybierz z listy drewnianą wędkę (4), określ ilość sztuk (5), które chcesz wytworzyć, a następnie kliknij w przycisk stwórz (6).

020_new_world_wedka_jak_stworzyc

Po krótkiej chwili wędka pojawi się w twoim ekwipunku. Umieść ją w przeznaczonym do tego celu miejscu (7) i od tego momentu będziesz mógł z niej korzystać na łowiskach.

021_new_world_wedka_jak_stworzyc

Łowienie to świetny sposób na pozyskanie ryb, które potem wykorzystasz do przygotowania rozmaitych potraw w ramach gotowania. Te z kolei zapewnią znacznie lepszą regenerację i profity niż żywność wytworzona z mięsa dzikich zwierząt.

Poprzednio: New World - szybka podróż: teleport, jak korzystać, Azoth

Spis treści: New World - poradnik i najlepsze porady

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami