Łatka do New World skraca czas nieaktywności. Walka z bezczynnością

Pięć minut mniej.

Jak opisywaliśmy wczoraj, jednym z kluczowych problemów sieciowego New World są obecnie bezczynni gracze, zajmujący miejsca na serwerach. Zgodnie z obietnicami, twórcy wydali łatkę zajmującą się kłopotem.

Przypomnijmy: użytkownicy - obawiając się kolejek - logują się na serwery tylko po to, by „zaklepać” miejsce, nawet jeśli odchodzą od komputerów. To blokuje osoby, które chcą faktycznie grać.

Jeszcze wczoraj bezczynność mogła trwać całe 25 minut, po którym to czasie byliśmy automatycznie wyrzucani z serwera. Najnowsza aktualizacja sprawia jednak, że czas skrócono do 20 minut.

Po 15 minutach na ekranie pojawia się ostrzeżenie. Jeśli przez kolejne 5 minut nie wydamy postaci żadnego polecenia, opuszczamy świat i wracamy do głównego menu.

Wprowadzono też system wykrywający „symulowane ruchy myszy”, co służyło poprzednio do automatycznego omijania okresów bezczynności w celu pozostania na serwerze.

Są też inne, drobne zmiany. Gracze będą musieli potwierdzać, czy faktycznie chcą opuścić kolejkę, rozwiązano zabawny błąd wyłączający animacje nóg oraz załatano sporo problemów z zadaniami. Pełna lista na oficjalnej stronie.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami