PS5 z kolejnym exclusivem? Plotki o grze z postaciami Marvela

Tytuł postawić ma na zabawę sieciową.

Trwają prace nad następną grą z superbohaterami Marvela, a projekt może być kolejnym tytułem na wyłączność PS5 - wynika z nieoficjalnych informacji.

Źródłem wieści jest Nick Baker - współzałożyciel forum Xbox Era, posługujący się pseudonimem Shpeshal_Nick. W najnowszym odcinku swojego podcastu opowiedział o tajemniczej produkcji, podkreślając, że pozycja położy nacisk na rozgrywkę wieloosobową.

Mężczyzna dodał, że dysponuje większą ilością szczegółów, ale źródło poprosiło, by nie przekazywał więcej detali, aby nie można było zidentyfikować osoby odpowiedzialnej za dostarczenie informacji.

marvel_plotki
Elementy sieciowe oferuje Marvel's Avengers

- Musiałem wyciąć to, co chciałem początkowo powiedzieć, więc teraz brzmi to trochę zabawnie i ma mniej sensu niż miałoby, gdybym mógł ujawnić to, co na początku chciałem - tłumaczy Baker. Zaznacza, że pozycja „najprawdopodobniej” będzie exclusivem PS5. Przekonuje, że Sony chce mocniejszej współpracy z Marvelem.

Shpeshal_Nick nie wyklucza, że nad tajemniczym projektem pracuje Insomniac Games, zwłaszcza, że w czerwcu studio szukało projektanta systemów sieciowych. Podkreśla jednak, że to są tylko spekulacje, niepodparte żadnymi konkretnymi informacjami.

Dotychczas wydane i zapowiedziane gry z herosami Marvela skupiają się na rozgrywce w pojedynkę. Wyjątkiem jest Marvel's Avengers, które oferuje elementy zabawy wieloosobowej.

Reklama

Skocz do komentarzy (3)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Farming Simulator 22 - poradnik i najlepsze porady

Jak zacząć, wszystko o uprawie, hodowli i sprzęcie rolniczym oraz najważniejsze wskazówki.

Przerwa techniczna w weekend

AKTUALIZACJA: Już po.

Komentarze (3)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami