Diablo 2 - nie działa: status serwerów

Gdzie sprawdzić czy serwery gry działają bez problemów.

By oszczędzić twój czas, na niniejszej stronie wyjaśniamy jak sprawdzić status serwerów, byś szybko zorientował się, czy Diablo 2: Resurrected działa poprawnie.

Jeśli próbujesz pograć w Diablo 2: Resurrected i co rusz trafiasz na problemy z połączeniem, możesz sprawdzić status serwerów na dwóch stronach. Są to:

  • Obsługa klienta na Twitterze - tutaj pojawiają się wszelkie informacje dotyczące przerw w usłudze czy problemów po stronie samego Blizzarda;
  • Portal Downdetector - strona ta zajmuje się akumulacją informacji dotyczących problemów z serwerami gier. By sprawdzić aktualny status, zwróć po prostu uwagę na wykres (1) prezentowany na stronie. Jeśli o aktualnej godzinie nie ma żadnych raportów lub jest ich niewielka ilość, najpewniej gra działa jak należy.
163_diablo_2_nie_dziala_status_serwerow

Możesz jeszcze zaglądnąć na dedykowany Diablo 2 kanał na stronie Reddit, gdzie użytkownicy dzielą się informacjami. Jednakże, czeka cię tutaj mozolne przekopywanie się przez inne tematy związane z grą - niekoniecznie z samymi serwerami.

Spis treści: Diablo 2 - Poradnik, Solucja

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami