Diablo 2 - złoto: szybkie zdobywanie pieniędzy

Jak przyspieszyć zbieranie złota.

W Diablo 2: Resurrected złoto wykorzystasz do wielu celów. Dzięki niemu naprawisz swój ekwipunek, kupisz nowe przedmioty od handlarzy czy wykorzystasz je do hazardu. Na tej stronie wyjaśniamy jak szybko je zbierać i zwiększyć ilość pozyskiwanego złota.

Na tej stronie:

Podnoszenie złota z potworów

Jeden z dwóch sposobów na pozyskiwanie złota (1) to zbieranie ich z zabitych potworów. W Diablo 2: Resurrected proces ten jest ułatwiony, gdyż nie musisz klikać (względem oryginału), a jedynie wbiec w kupkę ze złotem. Jeśli zdobędziesz dodatkowy % zdobywanego złota z potworów na ekwipunku, to jest to świetny sposób na szybkie wzbogacenie się.

153_diablo_2_zloto_jak_zdobywac

Sposób ten działa szczególnie dobrze w przypadku zamkniętych lokacji wypełnionych wrogami. Wszelkie kanały, piwnice, jaskinie i katakumby, na które trafisz, to doskonałe źródło złota. Wieża Hrabiny z zadania Zapomniana wieża to także bardzo dobre miejsce do odwiedzenia.

Sprzedaż przedmiotów

Z pokonanych wrogów zdobędziesz mnóstwo przedmiotów, które możesz potem sprzedać. To, co warto podnosić i sprzedawać różni się w zależności od etapu, na którym jesteś. Wygląda to tak:

  • Przez pierwsze godziny rozgrywki skup się na zbieraniu pancerzy, pierścieni, amuletów i przedmiotów, na których trafiają się premie do zdolności (różdżki, laski i berła). Przedmioty te pozwolą ci zdobyć od kilkuset do kilku tysięcy sztuk złota;
  • W dalszej części rozgrywki skup się na przedmiotach legendarnych i z zestawu. To one zapewnią największy przychód. Pamiętaj jednak dalej o różdżkach, berłach i laskach, a także pierścieniach i amuletach - one zawsze są w cenie.

Oszczędzanie złota

Na koniec warto wspomnieć, że nie liczy się tylko to, jak zdobędziesz złoto, ale co z nim zrobisz. Szastanie na lewo i prawo to doskonała recepta na wyczerpanie dowolnie wielkiego zapasu złota. Z tego też powodu naucz się oszczędzać. Jeśli możesz to zbieraj mikstury z wrogów, a nie kupuj ich od handlarzy.

Poprzednio: Diablo 2 - runy: tworzenie słów runicznych

Spis treści: Diablo 2 - Poradnik, Solucja

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami