Diablo 2 - resetowanie umiejętności postaci

Ponowne rozdysponowanie punktów umiejętności.

Jeśli nieodpowiednio rozdasz punkty umiejętności w Diablo 2: Resurrected, możesz doprowadzić do sytuacji, w której twoja postać nie będzie w stanie sprawnie pokonywać wrogów.

Nie musisz się jednak martwić, gdyż możesz zresetować wydane punkty by ponownie je rozdysponować - co wyjaśniamy na niniejszej stronie.

Punkty umiejętności pozwolą ci odblokować nowe zdolności twojej postaci, jednak nie możesz ich normalnie cofnąć i ponownie rozdać. By temu zaradzić musisz ukończyć misję Siedlisko Zła, a następnie porozmawiać z Akarą (1) i wybrać opcję resetuje atrybuty / umiejętności (2).

136_diablo_2_reset_umiejetnosci_skillow_postaci

Po potwierdzeniu wyboru wszystkie rozdane punkty umiejętności i atrybutów (siła, zręczność, żywotność i energia) zostaną przywrócone i będziesz mógł ponownie je wydać.

By nie było jednak zbyt łatwo, z możliwości tej możesz skorzystać wyłącznie raz na każdy poziom trudności (a więc łącznie trzykrotnie). Możesz temu zaradzić tworząc Znak Rozgrzeszenia w Kostce Horadrimów - przedmiot ten pozwoli na ponowny reset.

Poprzednio: Diablo 2 - resetowanie atrybutów postaci

Spis treści: Diablo 2 - Poradnik, Solucja

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami