Driver powróci - jako serial z aktorami

Na platformę Binge.

Seria gier wyścigowych Driver powróci do żywych. Pewnym rozczarowaniem dla miłośników może być fakt, że mowa o serialu aktorskim, dostępnym w przyszłym roku wyłącznie na platformie Binge.

„Współpraca z Binge pozwala nam zaoferować Driver nowej grupie odbiorców” - zapewnia Danielle Kreinik z telewizyjnego działu Ubisoftu. „Jako wieloletni fani serii, jesteśmy podekscytowani perspektywą dostarczenia oryginalnej, bogatej opowieści” - dodaje Allan Ungar z Binge.

1
W oczekiwaniu na grę

Binge jest już platformą streamingową w Australii, lecz w tym przypadku mowa o darmowej usłudze, która powinna zadebiutować w przyszłym roku na całym świecie, koncentrując się właśnie na treściach związanych z grami.

Ostatnia większa odsłona serii gier - Driver: San Francisco - ukazała się w 2011 roku. Oferowała między innymi rozgrywkę w otwartym świecie oraz nietypową fabułę, z przełączaniem się pomiędzy kierowcami.

Cykl powstał w 1999 roku za sprawą Driver oraz studia Reflections Interactive, które w 2006 roku zostało przejęte właśnie przez Ubisoft, zmieniając nazwę na Ubisoft Reflections. Dzisiaj firma zajmuje się wspieraniem innych oddziałów francuskiej korporacji.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami