Diablo 2 - Kostka Horadrimów: zdobycie, używanie, najlepsze przepisy

Jak korzystać z Kostki Horadrimów.

Kostka Horadrimów to bardzo użyteczny przedmiot w Diablo 2: Resurrected, za pomocą którego możesz transmutować przedmioty, zmieniając je w inne bądź nadając im nowe właściwości. Z tej strony dowiesz się gdzie ją zdobyć, jak używać, a także poznasz najciekawsze receptury.

Na tej stronie:

Kostka Horadrimów - jak zebrać i korzystać

Kostkę Horadrimów (1) zdobędziesz w trakcie misji Laska Horadrimów w 2 akcie. Jako że jest ona niezbędna by ukończyć zadania w tym miejscu, nie dasz rady jej przegapić. By rozpocząć korzystanie z niej kliknij na nią prawym przyciskiem myszy.

123_diablo_2_kostka_horadrimow_jak_uzywac_receptury

Otworzysz tym samym nowe okno, wewnątrz którego znajduje się dodatkowa przestrzeń do przechowywania o wymiarach 3x4 (2). Gdy umieścisz wewnątrz przedmioty, które chcesz przetworzyć, musisz potem po prostu wcisnąć przycisk transmutacji (3). Jeśli odpowiednio dobrałeś składniki, zostaną one przetworzone w nowy przedmiot - jeśli nie, nic się nie stanie.

Najlepsze receptury Kostki Horadrimów

Wewnątrz kostki możesz przetworzyć dziesiątki przedmiotów, jednak jest kilka receptur, które są warte szczególnej uwagi. Są to:

Na smartfonach przesuwaj tabelkę w prawo.

Receptura Rezultat
1x runa Hel + zwój miejskiego portalu + przedmiot z kamieniem w środku Usunięcie kamieni i klejnotów z przedmiotu z gniazdami. Otrzymasz przedmiot, wykorzystane kamienie i klejnoty przepadną.
3x runy tego samego typu 1x runa wyższego poziomu. Dla przykładu, 3x runa El zmieni się w 1x runę Eld.
3x kamienie bądź czaszki tego samego poziomu 1x kamień bądź czaszka wyższego poziomu. Dla przykładu, 3x nadkruszone rubiny zmienią się w 1x rubin ze skazą.
3x mikstury wzmocnienia 1x mikstura pełnego wzmocnienia
1x Noga Wirta + zwój miejskiego portalu Otwarcie portalu do sekretnego krowiego poziomu. Musisz wpierw ukończyć grę na danym poziomie trudności pokonując Baala.
1x spaczona esencja cierpienia + 1x wzmocniona esencja nienawiści + 1x płonąca esencja terroru + 1x ropiejąca esencja destrukcji 1x Znak Rozgrzeszenia - pozwala zresetować umiejętności i statystyki postaci.
4x mikstury leczenia + rubin (dowolnej jakości) + magiczny miecz Magiczny miecz z wykradaniem życia - broń wykrada % zadanych obrażeń jako punkty zdrowia.

Poprzednio: Diablo 2 - przedmioty z gniazdami: zdobywanie, limit miejsc

Spis treści: Diablo 2 - Poradnik, Solucja

Następnie: Diablo 2 - kamienie i czaszki: umieszczanie w broniach i pancerzu

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami