Tyr z God of War Ragnarok jest wysoki, ale nie wyższy od Lady Dimitrescu

Ujawnili twórcy.

Jedną z gwiazd niedawnego zwiastuna God of War Ragnarok jest Tyr - bóg wojny z mitologii nordyckiej. Postać wyróżnia się wzrostem, ale nie jest wyższa od Lady Dimitrescu z Resident Evil Village.

Twórcy ze studia Sony Santa Monica zaproponowali internautom na Twitterze, by zgadli, ile mierzy odpowiednik Kratosa z wierzeń wikingów. Pewien fan podał poprawną odpowiedź: 8 stóp i 5 cali, a więc około 2,5 metra.

Tyr nie przewyższa jednak innej postaci, która wyróżnia się wzrostem, czyli Lady Dimitrescu. Z informacji przedstawionych przez autorów Resident Evil Village wynika bowiem, że słynna wampirzyca mierzy 9 stóp i 6 cali - około 2,9 metra.

Nie zmienia to jednak faktu, że nordycki bóg wojny góruje nad Kratosem, co zaprezentowano w zwiastunie gry. Oczywiście duch Sparty w przeszłości mierzył się ze znacznie większymi przeciwnikami - zarówno w poprzedniej części cyklu, jak i greckiej trylogii.

God of War Ragnarok zadebiutuje w 2022 roku na PS5 i PS4.

Reklama

Skocz do komentarzy (3)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (3)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami