Spider-Man 2 to ogromna gra - przekonuje aktor głosowy Venoma

Choć o projekcie dowiedział się niedawno.

Pierwszy zwiastun Spider-Man 2 potwierdził, że w grze pojawi się Venom. Teraz aktor użyczający głosu słynnemu antagoniście stwierdził, że produkcja jest „ogromna”.

W jednego z największych przeciwników pajęczego herosa wcieli się Tony Todd, który znany jest przede wszystkim z tytułowej roli w serii horrorów „Candyman”. O projekt zapytał artystę na Twitterze pewien fan, próbując się dowiedzieć, jak długo wie o pozycji.

„Około dwóch miesięcy. Gra jest ogromna. To dlatego nie ukaże wcześniej niż w 2023 roku” - napisał w odpowiedzi aktor.

Wypowiedź Todda wskazuje, że kontynuacja może być jeszcze większa niż pierwsza część. Przypomnijmy, że w trailerze widoczny jest nie tylko Peter Parker, ale i drugi ze Spider-Manów - Miles Morales. Niewykluczone, że pokierujemy obiema postaciami.

Uwagę jednak zwraca fakt, że artysta o grze dowiedział się zaledwie dwa miesiące temu. To może oznaczać, że faktycznie produkcja jest na bardzo wczesnym etapie rozwoju, co sugeruje też odległa data premiery. Sequel ukaże się bowiem dopiero w 2023 roku.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami