NBA 2K22 prawie jak GTA - otwarty świat i zadania poboczne w trybie kariery

Życie w mieście.

  • Twórcy NBA 2K22 zaprezentowali The City - fabularny tryb kariery
  • Wariant pozwoli eksplorować miasto z różnymi aktywnościami
  • Nie zabraknie minigier, a także zadań głównych i pobocznych

2K Sports opublikowało zwiastun The City - fabularyzowanego trybu kariery NBA 2K22. Pod względem rozgrywki wariant budzi skojarzenia z serią GTA oraz grami RPG.

Miasto pojawiło się już w poprzedniej części, ale w tegorocznej ulegnie znacznej rozbudowie. Metropolia to miejsce pobytu postaci gracza. Pomiędzy meczami można swobodnie eksplorować region, a wydarzenia przedstawi kamera za plecami zawodnika.

Twórcy obiecują, że historia rozegra się w całości na terenie The City. W planach między innymi zadania główne i poboczne, a także szereg różnorodnych aktywności i wyzwań. Pojawią się na przykład wątki, pozwalające zostać producentem muzycznym lub modelem.

W planach też opcjonalne wyścigi po mieście - gracze staną do rywalizacji, korzystając z różnych środków transportu, w tym rowerów i deskorolek. Deweloperzy przygotowują również popremierowe sezony z dodatkowymi treściami i nagrodami do zdobycia.

nba_2k22_wyzwania
Pojawią się wyścigi uliczne

Fabuła opowie o zakulisowej intrydze w lidze NBA, przy czym nie zabraknie wyborów wpływających na historię. Poza tym zwiększono liczbę postaci niezależnych, by miasto wydawało się żywsze. Do tego opcja wynajęcia własnego mieszkania, z którego przeniesiemy na określone korty.

The City pojawi się tylko na konsolach PS5 i Xbox Series X/S - posiadacze PC, PS4, Xbox One i Switch otrzymają znany z wcześniejszych części tryb The Neighborhood. Samo NBA 2K222 ukaże się w najbliższy piątek, 10 września.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami