Shadow Tactics dostanie samodzielny dodatek - pięć lat po premierze

Przygody Aiko.

Shadow Tactics: Blades of the Shogun - jedna z najlepszych gier 2016 roku - otrzyma w grudniu samodzielne rozszerzenie, w sam raz na piątą rocznicę premiery taktycznej produkcji. Nie podano konkretnej daty.

Dodatek Aiko's Choice - jak brzmi tytuł - nie będzie wymagał posiadania podstawowej wersji. Fabuła skupi się na historii tytułowej bohaterki, znanej już z podstawowej kampanii fabularnej. Pojawią się także inne znane postacie.

Twórcy szykują trzy główne misje do wykonania, z dużymi lokacjami i wieloma celami do zrealizowania. Do tego trzy krótsze zadania, które będą pełnić rolę przerywników fabularnych. Wszystko to oczywiście w feudalnej Japonii.

Rozgrywka pozostanie niezmieniona. Niczym w klasycznej serii Commandos, pokierujemy kilkoma postaciami i pokonujemy różne wyzwania, polegając głównie na skradaniu się, odwracaniu uwagi wrogów i uważnym planowaniu.

Odpowiedzialne za prace studio Mimimi za pośrednictwem Shadow Tactics: Blades of the Shogun skutecznie przywróciło taki rodzaj gier do życia, w ubiegłym roku wydając równie udane Desperados 3.

Dziś firma z Niemiec ma naśladowców, ponieważ gatunek taktycznych strategii w czasie rzeczywistym reprezentuje choćby polskie War Mongrels, z premierą zaplanowaną na październik.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami