Car Mechanic Simulator 2021 - jak rozwijać zdolności i ulepszać warsztat i garaż

Punkty i poziomy doświadczenia, zdolności, ulepszenia naszego miejsca pracy.

Będąc mechanikiem w Car Mechanic Simulator 2021, możemy stale podnosić nasze umiejętności i ulepszać nasze miejsce pracy, czyli warsztat samochodowy. To pozwoli nam przyspieszyć pracę i sprawi, że otrzymamy dostęp do nowych narzędzi.

102

Zdolności, rozbudowę garażu i narzędzia wykupujemy za pomocą skrzynki z narzędziami (1), która znajduje się wewnątrz warsztatu.

Ulepszenia dzielą się na dwie kategorie:

Zdolności

Zdolności nabywamy za punkty umiejętności (2), które zdobywamy wraz z awansem na kolejny poziom doświadczenia.

105

Aby awansować na wyższy poziom doświadczenia, należy zdobyć odpowiednią liczbę punktów doświadczenia (3). Ta wartość jest widoczna na ekranie głównym gry, w prawym górnym rogu.

106

Punkty doświadczenia otrzymujemy za określone czynności.

Każda zdolność kosztuje odpowiednią liczbę punktów umiejętności (4).

Zdolnościami, którymi warto się zainteresować na początku gry, są te z grupy Renowator (umożliwiają naprawę podniszczonych części), a także Szybkie dłonie i Silne ręce (zwiększamy szybkość odkręcania śrub i wymontowywania i montowania części).

Rozbudowa garażu i narzędzia

Rozbudowa garażu i zakup narzędzi jest mniej skomplikowany niż zakup zdolności. W ramach wielu zajęć otrzymujemy zapłatę w postaci waluty - CR. Wykorzystujemy CR do zakupu nowych części w sklepie, ale także do zakupu nowego sprzętu i obiektów, które sprawią, że będziemy mogli jeszcze lepiej i szybciej wykonywać zlecenia.

107

W pierwszej kolejności warto zakupić skaner OBD i mierniki, dzięki którym przeprowadzimy badanie samochodu. Następnie należy zainteresować się stołem naprawczym, dzięki któremu możemy naprawiać podniszczone części, a także sprzętem silnikowym, dzięki któremu wejdziemy w posiadanie żurawia, który sprawi, że naprawa silnika stanie się łatwiejsza i przyjemniejsza.

W pewnym momencie gry, gdy zadania staną się bardziej rozbudowane, obowiązkowym zakupem stanie się ścieżka diagnostyczna, która umożliwi ustawienie świateł i przeprowadzenie testu geometrii kół, a także lakiernia, dzięki której pomalujemy samochody.

Następnie: Car Mechanic Simulator 2021 - jak szybko zdobywać nowe poziomy i punkty doświadczenia

Spis treści: Car Mechanic Simulator 2021 - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Car Mechanic Simulator 2021 - ustawianie świateł: gdzie znaleźć, jak wykonać

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Marcin Dolata

Marcin Dolata

Senior Guide Writer

Marcin zajmuje się w Eurogamer.pl tworzeniem poradników. Pierwsze gry uruchamiał spod DOS-a na monochromatycznym monitorze. Świetnie bawi się grając zarówno na PC, jak i konsoli.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami