Car Mechanic Simulator 2021 - geometra kół: gdzie znaleźć, jak przeprowadzić test

Test geometrii kół.

Niektóre zlecenia w Car Mechanic Simulator 2021 wymagają od nas przeprowadzenia geometrii kół. Na tej stronie dowiesz się, jak odblokować dostęp do tego obiektu i jak wykonać poprawnie geometrię kół.

099

Urządzenie, dzięki któremu przeprowadzimy geometrię kół, nie jest dostępne od początku gry. Należy najpierw zakupić ścieżkę diagnostyczną, za pomocą skrzynki z narzędziami (1) za 10 000 CR, by wejść w posiadanie odpowiedniego sprzętu.

100

Następnie należy przestawić samochód do ścieżki diagnostycznej i podejść do urządzenia Geometria kół (2), aby rozpocząć test.

101

Aby zaliczyć test, należy każe z czterech kół skalibrować tak, aby czerwona linia nachodziła na białą, przerywaną (3). To zadanie należy wykonać na wszystkich kołach, zatem musimy doprowadzić do stanu, w którym pojawią się cztery zielone pola (4). A jeśli tak się stanie, to test zostanie zaliczony.

Następnie: Car Mechanic Simulator 2021 - ustawianie świateł: gdzie znaleźć, jak wykonać

Spis treści: Car Mechanic Simulator 2021 - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Car Mechanic Simulator 2021 - amortyzator: jak naprawić, ściągnąć sprężynę

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Marcin Dolata

Marcin Dolata

Senior Guide Writer

Marcin zajmuje się w Eurogamer.pl tworzeniem poradników. Pierwsze gry uruchamiał spod DOS-a na monochromatycznym monitorze. Świetnie bawi się grając zarówno na PC, jak i konsoli.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami