Car Mechanic Simulator 2021 - amortyzator: jak naprawić, ściągnąć sprężynę

Jak rozebrać i złożyć amortyzator.

W trakcie niektórych napraw w Car Mechanic Simulator 2021 należy wymienić amortyzatory tylne i przednie. Ich naprawa zazwyczaj nie polega na standardowej wymianie starej części na nową, a na bardziej na złożonym procesie wymiany poszczególnych podzespołów, z których składa się amortyzator.

095

Kiedy zobaczysz, że amortyzator (1) składa się trzech części, czyli amortyzatora, sprężyny i górnego łożyska amortyzatora, wówczas ewentualna wymiana na nowy nie kończy się na zakupie tylko jednej części. Taki amortyzator trzeba dokładnie sprawdzić, ściągając z niego wszystkie elementy.

096

Aby wykonać tę czynność, podejdź do ściągacza do sprężyn (2). To urządzenie znajduje się obok wyważarki kół i jest dostępne od początku gry (nie musisz go kupować).

097

Skorzystaj z opcji rozdziel części (3), za pomocą menu kołowego, by ściągnąć amortyzator, sprężynę i górne łożysko - w ten sposób dowiesz się, w jakim stanie są poszczególne części.

Następnie kup nowe elementy i ponownie użyj ściągacza do sprężyn (2) - tym razem jednak skorzystaj z opcji: połącz części (4).

098

Pojawi się ekran, gdzie należy złożyć w całość amortyzator z trzech elementów. Oczywiście wybieraj te najlepsze.

Następnie: Car Mechanic Simulator 2021 - geometra kół: gdzie znaleźć, jak przeprowadzić test

Spis treści: Car Mechanic Simulator 2021 - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Car Mechanic Simulator 2021 - płyn do spryskiwaczy, hamulcowy, chłodniczy, wspomagania kierownicy: jak wymienić, dolać

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Marcin Dolata

Marcin Dolata

Senior Guide Writer

Marcin zajmuje się w Eurogamer.pl tworzeniem poradników. Pierwsze gry uruchamiał spod DOS-a na monochromatycznym monitorze. Świetnie bawi się grając zarówno na PC, jak i konsoli.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami