Kolejna gra Microsoftu wkrótce trafi na Steam - Minecraft Dungeons

Jeszcze w tym miesiącu.

Microsoft i studio Mojang poinformowali, że 22 września Minecraft Dungeons w wersji PC ukaże się na platformie Steam.

Produkcja ukazała się w maju ubiegłego roku, ale na komputerach osobistych była dostępna dotychczas jedynie za pośrednictwem cyfrowego sklepu koncernu z Redmond oraz oficjalnej strony internetowej cyklu.

W ofercie Steama pojawi się również gra w wydaniu Ultimate, zawierającym nie tylko podstawową grę, ale też sześć DLC. Jak ogłoszono, nabywcy specjalnej wersji na platformie Valve bez dodatkowych opłat otrzymają bonusy pokroju ścieżki dźwiękowej i grafik.

Minecraft Dungeons to tytuł w stylu Diablo. Akcję przedstawiono w rzucie izometrycznym, a rozgrywka polega na przemierzaniu kolejnych lokacji, eksterminacji dużych liczb przeciwników i zbieraniu wyposażenia. W produkcji zabrakło klas postaci.

Pozycja jest kolejną grą Microsoftu zmierzającą na Steam. W minionych tygodniach i miesiącach na platformie Valve pojawiły się między innymi Gears 5, Halo: Master Chief Collection i Forza Horizon 4. W sklepie ukażą się też przyszłe projekty wydawane przez amerykańską firmę.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami