Age of Empires 4 - bitwy morskie w materiale od twórców

Nowy zwiastun.

Deweloperzy ze studia Relic opublikowali nowy materiał promujący Age of Empires 4. Wideo skupia się na krótkiej prezentacji statków i morskich bitew.

Floty będą mogły składać się z różnych statków o innych specjalizacjach, co pozwoli zbudować zestaw okrętów odpowiadający naszym potrzebom i taktyce.

Gra zaoferuje cztery kampanie fabularne. Pierwszą jest wątek Normanów - począwszy od dowództwa Williama I, aż po Henryka I. W trybach potyczek wybierzemy w sumie z ośmiu cywilizacji, jak choćby Anglików, Chiny, Mongołów oraz Sułtanat Delhijski.

Różnice między frakcjami są większe niż kiedykolwiek w historii serii. Budynki i jednostki będą z czasem ewoluować na przestrzeni czterech er. Nawet język żołnierzy będzie się zmieniał.

Jedną z nowości jest możliwość ukrycia niektórych jednostek w lasach. Duże znaczenie ma ukształtowanie terenu. Przykładowo, łucznicy ostrzeliwujący wrogów ze wzgórza będą mieć oczywistą przewagę.

Age of Empires 4 zadebiutuje 28 października. Tylko na PC.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami