Oddworld: Soulstorm może trafić na konsole Xbox

Sugeruje ESRB.

Oddworld: Soulstorm, które ukazało się dotychczas tylko na PC, PS5 i PS4, może trafić na konsole Xbox - wynika z niepotwierdzonych doniesień.

O sprawie pisze serwis Gematsu. Wersję produkcji - będącej remakiem Abe's Exodus - przeznaczoną na platformy Microsoftu oceniło niedawno ESRB, czyli amerykańska agencja, która zajmuje się przyznawaniem kategorii wiekowych grom.

Organizacja sklasyfikowała Oddworld: Soulstorm w wydaniach na Xbox Series X/S i Xbox One. Co ciekawe, stosowny wpis z bazy organizacji już usunięto, co może oznaczać, że został dodany przedwcześnie lub przez pomyłkę.

Nadmienić należy, że w międzyczasie podobnej oceny - ale tylko edycji na Xbox One - dokonała też agencja z Brazylii, choć wzmiankę o produkcji także skasowano.

Informacje z wymienionych organizacji nie potwierdzają, że Oddworld: Soulstorm faktycznie trafi na platformy Microsoftu. W przeszłości wielokrotnie informacje przekazywane przez tego typu podmioty okazywały się jednak prawdziwe.

Przypomnijmy zaś, że niedawno ESRB oceniło The Medium - produkcję dostępną obecnie wyłącznie na PC i Xbox Series X/S - w wersji PS5.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami