Need for Speed: Hot Pursuit Remastered zmierza do EA Play i Xbox Game Pass

Jeszcze w tym miesiącu.

  • Remaster Need for Speed: Hot Pursuit trafi do EA Play już 24 czerwca
  • Dostęp do gry uzyskają abonenci na PC i konsolach
  • Z tytułem zapoznają się też abonenci Xbox Game Pass

Przedstawiciele Electronic Arts poinformowali, że 24 czerwca w bazowym abonamencie EA Play pojawi się Need for Speed: Hot Pursuit Remastered - odświeżona wersja gry wyścigowej z 2010 roku. Tytuł zawita do katalogów na PC, PS5, PS4, Xbox Series X/S i Xbox One.

Nowa edycja produkcji to między innymi ulepszona grafika i asynchroniczna rywalizacja międzyplatformowa. Do tego wszystkie wydane dotychczas DLC, które gwarantują łącznie sześć godzin dodatkowej zabawy.

Nadmienić należy, że EA Play wchodzi również w skład Xbox Game Pass - podstawowego na PC i Ultimate na konsolach Microsoftu. Innymi słowy remaster Need for Speed: Hot Pursuit sprawdzą też posiadacze abonamentu koncernu z Redmond.

Cena bazowego wariantu subskrypcji Electronic Arts wynosi 15 zł miesięczne. Katalog obejmuje wiele gier wydawcy i zewnętrznych firm, aczkolwiek tytuły trafiają do programu kilka miesięcy po premierze.

Przypomnijmy jednocześnie, że na komputerach osobistych dostępna jest również droższa wersja abonamentu. EA Play Pro kosztuje 59,90 zł i zawiera nowe produkcje koncernu, oferowane w dniu premiery.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami