Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Need for Speed: Hot Pursuit Remastered - gameplay z odświeżonej wersji

Przykładowe wyścigi.

Przedstawiciele mediów opublikowali fragmenty rozgrywki z zapowiedzianego wczoraj Need for Speed: Hot Pursuit Remastered, czyli odświeżonej wersji gry z 2010 roku.

Nagrania prezentują między innymi klasyczne wyścigi uliczne. Nie brakuje jednak również sekwencji, w których gracze jako policjanci ścigają uczestników nielegalnych zmagań, próbując ich powstrzymać siłowymi rozwiązaniami.

Natomiast na kanale GameRiot z serwisu YouTube opublikowano materiał, który przedstawia sam początek przygody. W filmie oprócz rywalizacji z kierowcami sterowanymi przez sztuczną inteligencję ukazano system malowania wozów.

Odświeżona wersja gry wyścigowej to ulepszona grafika i crossplay w asynchronicznym trybie multiplayer. Do tego wszystkie wydane dotychczas DLC, które zapewnią 6 godzin dodatkowej rozgrywki, a także 30 nowych wyzwań.

Need for Speed: Hot Pursuit Remastered ukaże się 6 listopada na PC, PS4 i Xbox One, a 13 listopada na Switch.

O autorze

Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze