Nowości w CoD Warzone - zwiastun pokazuje walkę w Nakatomi Plaza

Dla fanów Rambo i Szklanej pułapki.

  • Do CoD Warzone i Black Ops Cold War zmierzają nowości inspirowane Rambo i „Szklaną Pułapką”
  • Pojawią się postacie i lokacje znane z filmów, w tym wieżowiec Nakatomi Plaza

Activision opublikowało zwiastun, który przedstawia nadchodzące nowości w darmowym Call of Duty Warzone i płatnym Black Ops Cold War.

Najważniejszymi elementami, które pojawią się w grach 20 maja, są treści związane kultowymi filmami akcji - przygodami Johna Rambo i serią „Szklana pułapka”. W planach między innymi modele postaci odgrywanych przez Sylvestera Stallone'a i Bruce'a Willisa.

Do gier trafią również lokacje inspirowane wspomnianymi produkcjami. W Werdańsku zostaną umiejscowione obozy Rambo i placówki ścigających go agentów CIA, a także Nakatomi Plaza, czyli słynny wieżowiec, w którym z terrorystami walczył John McClane.

cod_warzone_rambo
Pojawi się także specjalny atak Rambo

Poza tym do Warzone zmierza nowy tryb rozgrywki o nazwie Power Grab. Wariant jest inną wersją battle royale ze strzelanki: maksymalnie setka graczy walczy o przetrwanie, ale tak zwany „krąg śmierci” jest na początku mniejszy.

Ponadto po zgonie postacie nie trafiają do gułagu - towarzyszy można ożywić w specjalnych stacjach lub z pomocą pozostawianych przez wrogów nieśmiertelników. Te ostatnie zdobędziemy też wykonując kontrakty lub przeszukując skrzynie, a wraz z każdym zgromadzonym otrzymamy różne nagrody.

Wśród nowości jest również killstreak, który nawiązują do charakterystycznego ataku Rambo, a więc wybuchowej strzały. Im dłużej naciągniemy łuk, tym dalej poleci pocisk zapalający.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Farming Simulator 22 - poradnik i najlepsze porady

Jak zacząć, wszystko o uprawie, hodowli i sprzęcie rolniczym oraz najważniejsze wskazówki.

Przerwa techniczna w weekend

AKTUALIZACJA: Już po.

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami