Hades zmierza na PS4 i PS5

Sugeruje koreański odpowiednik PEGI.

Południowokoreańska agencja zajmująca się przyznawaniem klasyfikacji wiekowej dla gier wideo opublikowała informacje dotyczące gry Hades w wersji na PlayStation 4 - zauważył jeden z użytkowników forum ResetEra.

Przedwcześnie publikowane dane w bazie odpowiednika europejskiego PEGI i amerykańskiego ESRB niejeden raz ujawniły już istnienie różnych tytułów, jak choćby remastera trylogii Mass Effect.

Zobacz także: Hades - poradnik i najlepsze porady

Opis nie zawiera żadnych szczegółów ani daty premiery. Do oficjalnej zapowiedzi może minąć kilka tygodni lub miesięcy.

Na stronie nie widnieją też żadne informacje o wersji na PlayStation 5, jednak bez dedykowanego wydania na nowszą konsolę, produkcja studia Supergiant Games zadziałałaby po prostu w ramach wstecznej kompatybilności.

Hades zadebiutował w grudniu 2018 roku w ramach wczesnego dostępu na Epic Games Store. Pełna wersja ukazała się jesienią ubiegłego roku i błyskawicznie stała się hitem.

Produkcja to roguelike, w którym po każdej śmierci zaczynamy podróż przez mitologiczną krainę zmarłych od początku. Zachowujemy jednak pewne ulepszenia, a także śledzimy rozwój fabularny i poznajemy coraz więcej ciekawych postaci. Gra jest obecnie dostępna tylko na PC i Switchu.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Farming Simulator 22 - poradnik i najlepsze porady

Jak zacząć, wszystko o uprawie, hodowli i sprzęcie rolniczym oraz najważniejsze wskazówki.

Przerwa techniczna w weekend

AKTUALIZACJA: Już po.

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami