Ponad 70 gier ulepszonych na Xbox Series X/S

Dzięki FPS Boost.

  • 74 gier otrzymało obsługę FPS Boost
  • Dzięki opcji, Assassin's Creed Unity i inne tytuły działają lepiej na Xbox Series X/S

Microsoft rozbudował katalog gier obsługujących FPS Boost, czyli rozwiązanie, które zwiększa wydajność starszych tytułów na Xbox Series X/S.

System wprowadzono do 74 kolejnych produkcji. Wśród pozycji są Dying Light, Assassin's Creed Unity, Shadow of the Tomb Raider, Far Cry 5, Obcy: Izolacja, Gears of War 4, Metro 2033 Redux i Deus Ex: Rozłam Ludzkości.

Pełna lista gier, które obecnie obsługują FPS Boost, dostępna jest na stronach Microsoftu. Aktualnie z opcji skorzystać można w łącznie 97 tytułach.

Wspomniane rozwiązanie zwiększa liczbę wyświetlanych klatek na sekundę dwukrotnie, a w niektórych przypadkach nawet czterokrotnie. Microsoft podkreśla jednocześnie, że mechanikę wdraża wraz z twórcami gier, by działały zgodnie z pierwotną wizją.

Nadmienić jednocześnie należy, że nie każda produkcja oferuje wyższą liczbę klatek na sekundę na Xbox Series S, czyli słabszym modelu konsoli koncernu z Redmond - przykładem jest Dying Light i Shadow Warrior 2.

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami