Cztery lata - tyle zajęło fanowi Diablo 2 zebranie wszystkich unikalnych przedmiotów

Długoterminowy projekt.

  • Fan znalazł wszystkie unikatowe przedmioty w Diablo 2
  • Projekt zajął graczowi ponad cztery lata
  • Największym problemem było berło Mang Song's Lesson

Miłośnik Diablo 2 - Alex „MrLlamaSC” Sementelli - potrzebował czterech i pół roku na zebranie wszystkich unikatowych przedmiotów w tej klasycznej produkcji.

Mężczyzna na potrzeby projektu przygotował specjalną postać - Czarodziejkę z jak najwyższym bonusem do znajdywania magicznych przedmiotów. Nawet takie podejście pomogło tylko w ograniczonym stopniu i znalezienie pełnego kompletu wymagało wielu miesięcy grania.

Największym problemem okazało się być berło Mang Song's Lesson (pol. Lekcja Mang Songa), zapewniające - między innymi - plus pięć punktów do wszystkich umiejętności. Na poszukiwaniach oręża MrLlamaSC spędził ostatnie dwa lata.

W sieci znaleźć można listę wszystkich unikatów do znalezienia, razem z szansą na „wypadnięcie” danego przedmiotu. Wspomniane berło może pochwalić się współczynnikiem 1 do 63360.

Moment znalezienia tego „Złotego Gralla” uwieczniono w materiale wideo poniżej. Uwaga na bardzo głośne okrzyki zadowolenia.

MrLlamaSC wyjaśnia, że najrzadszym znalezionym przez niego przedmiotem jest jednak różdżka Death's Web (pol. Pajęczyna Śmierci). Ta sama w sobie posiada współczynnik 1 do 63530, a gracz posiada wersję Ethereal - niezniszczalną, której nie trzeba naprawiać.

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami