Polowanie z aparatem - nowy trailer New Pokemon Snap

Gra dla fanów trybów fotograficznych.

Przedstawiciele Nintendo opublikowali kolejny trailer gry New Pokemon Snap. Krótki materiał przedstawia nieco nowych fragmentów gameplayu, ale skupia się też na błyskawicznym przedstawieniu formuły.

Zasady rozgrywki nie są szczególnie skomplikowane. Automatycznie poruszamy się do przodu, więc kontrolujemy wyłącznie sam aparat. Musimy wypatrzeć jak najwięcej ciekawych okazji do zrobienia interesujących zdjęć.

Od czasu do czasu musimy wykorzystać elementy otoczenia lub przedmioty, aby sprowokować różne dodatkowe zachowania Pokemonów - otrzymując nowe okazje do wykonania cennych fotografii.

Gra zaoferuje różnorodne lokacje - dżunglę, wybrzeże czy trawiaste równiny. Każdy obszar to inne stworki do sfotografowania. Niektóre będą pojawiać się tylko o określonych porach dnia i nocy.

New Pokemon Snap ukaże się na konsoli Switch w dniu 30 kwietnia. To sequel wydanego w 1999 roku hitu z konsoli Nintendo 64.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami