Mass Effect: Legendary Edition kontra oryginał - porównanie grafiki

W materiale od twórców.

EA opublikowało materiał, który porównuje grafikę gier wchodzących w skład Mass Effect: Legendary Edition i oryginalnych wersji tytułów.

W nagraniu zestawiono sceny zarejestrowane w remasterach i pierwowzorach. Uwagę zwracają między innymi bogatsze w detale otoczenie ze zmodyfikowaną kolorystyką. Z filmu wynika również, że w odnowionych wydaniach ulepszono wygląd powierzchni i efekty cząsteczkowe.

Ponadto poprawiono modele postaci, które są bardziej szczegółowe - twórcy wprowadzili na przykład zmiany do renderowania skóry oraz udoskonalili lub przerobili wszystkie tekstury. Do tego ładniejsze oświetlenie i efekty graficzne.

Odświeżone wersje gier to jednak nie tylko ulepszenia w warstwie wizualnej, ale też w mechanikach rozgrywki. Deweloperzy obiecują wiele modyfikacji, które obejmą między innymi system walki, kierowanie pojazdem Mako i wydawanie komend towarzyszom.

Mass Effect: Legendary Edition ukaże się 14 maja na PC, PS5, PS4, Xbox Series X/S i Xbox One.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami