The Division z zombie - nowy gameplay z The Day Before

Kilkanaście minut rozgrywki.

  • Zaprezentowano kolejny fragment rozgrywki z The Day Before
  • Nagranie przedstawia jazdę samochodem i walkę z zombie

Studio Fntastic opublikowało nowy gameplay z The Day Before - nastawionego na przetrwanie MMO, które zwróciło uwagę internautów wysokim poziomem grafiki. W nagraniu projekt budzi skojarzenia z The Division.

Dużą część trwającego ponad trzynaście minut materiału stanowi jazda samochodem. Z filmu wynika, że na sposób sprowadzenia pojazdu wpłynie rodzaj podłoża - przykładowo wóz grzęźnie na terenie błotnistym, a bez większych trudności porusza się po asfalcie.

W produkcji gracze muszą przetrwać w świecie z zombie. W filmie nie brakuje więc walki z żywymi trupami - najpierw bohaterowie trafiają na stację benzynową ze świątecznymi ozdobami, a później do farmy ze stodołą i domem.

Nagranie wskazuje, że w toku rozgrywki pojawi się możliwość odwracania uwagi potworów. W jednej z sekwencji postacie aktywują alarm przeciwwłamaniowy, który przyciąga kreatury w konkretne miejsce, dzięki czemu stają się łatwym celem.

The Day Before położy nacisk na zmagania sieciową. Twórcy obiecują przy tym, że zainteresowani zmierzą się nie tylko ze sterowanymi przez sztuczną inteligencję zombie, ale również bohaterami pozostałych uczestników zabawy.

Produkcja zadebiutuje w 2021 roku. Niedawno autorzy przekonywali, że pełna wersja będzie znacznie piękniejsza niż w przedpremierowych zwiastunach i materiałach.

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami