Startują darmowe testy Enlisted - strzelanki w czasach II wojny światowej

Na PC, PS5 i Xbox Series X/S.

  • Dostępne są już darmowe testy strzelanki Enlisted
  • Akcja produkcji toczy się podczas II wojny światowej
  • Gracze kierują nie jednym żołnierzem, a całą drużyną

Otwarte testy sieciowej strzelanki Enlisted ruszyły dla wszystkich zainteresowanych na PC, PlayStation 5 oraz Xbox Series X/S. Produkcja przenosi graczy na fronty II wojny światowej.

Aby przystąpić do rozgrywki, wystarczy założyć konto na oficjalnej stronie. Twórcy zapewniają, że w planach nie ma już resetowania serwerów - jak w przypadku poprzednich testów - więc postępy przeniesiemy później do pełnej wersji.

Wersja beta obejmuje większość funkcji, włącznie z rozgrywką międzyplatformową (z możliwością wyłączenia), listami znajomych i transakcjami cyfrowymi. Kupić można między innymi drużyny „premium”, zdobywające doświadczenie w dwukrotnie szybszym tempie. Takie podejście jest podobne do innych gier firmy Gaijin, wśród których największą popularnością cieszy się War Thunder.

Cechą wyróżniającą tytuł jest możliwość przełączania na innych członków towarzyszącej nam drużyny piechoty. Żołnierze reprezentują jedną z dwunastu klas postaci, różniących się wyposażeniem i uzbrojeniem. Lista obejmuje snajpera, inżyniera czy radiotelegrafistę, wzywającego wsparcie lotnicze. Są też pojazdy: samoloty oraz czołgi.

Jednocześnie twórcy podsumowali zakończoną niedawno fazę zamkniętych testów. Rozegrano 319 tysięcy bitew, wśród których dominowała walka o Moskwę, toczona 242 tysiące razy. Dostępna jest także Inwazja Normandii, wprowadzona kilka miesięcy później. W planach są kolejne kampanie: Tunezja i Berlin.

Reklama

Skocz do komentarzy (3)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (3)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami