Serious Sam 2 otrzymało sporą aktualizację ponad 15 lat po premierze

Jest nawet nowa broń.

  • Nowa broń, mapy i mechaniki w aktualizacji Serious Sam 2
  • Gra kosztuje obecnie 8 zł

Deweloperzy ze studia Croteam opublikowali na Steamie nową, obszerną aktualizację do Serious Sam 2. Strzelanka zadebiutowała w październiku 2005 roku.

Patch wprowadza między innymi niespotykaną wcześniej broń. To energetyczny BeamGun, stworzony na podstawie grafik koncepcyjnych z czasów prototypu pierwszej odsłony cyklu.

serious_sam_2_patch_po_15_latach
Jest okazja, by wrócić do gry

Poza tym, twórcy dodali kilkanaście nowych map do trybu multiplayer. Sam zyskał możliwość używania dwóch broni jednocześnie - potrafił już to robić w przypadku niektórych broni, a teraz dotyczy to wszystkich karabinów i wyrzutni.

Dodano też nieobecną wcześniej w grze opcję sprintu, a także mechanikę tak zwanych rocket jumpów, czyli skoków wspomaganych strzałami z rakietnicy. Zupełnie zmieniono też widoczny na ekranie radar.

Ponadto, przebudowano HUD i menu, by dopasować interfejs do współczesnych rozdzielczości - zwiększono też jakość wszystkich fontów. Poprawiono animacje kilku broni i dodano możliwość zmieniania celownika. Pełną listę zmian można znaleźć w oficjalnym ogłoszeniu. Warto też dodać, że gra kosztuje w chwili obecnej tylko niecałe 8 zł.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami