Osy kontra wiewiórki - nowy gameplay z It Takes Two, gry twórców A Way Out

Sto gier w jednej?

Electronic Arts opublikowało zwiastun rozgrywki z It Takes Two, kooperacyjnej gry twórców A Way Out - studia Hazelight. Materiał jest wypełniony urywkami gameplayu i dobrze obrazuje, jaką różnorodnością cechuje się zabawa w tej nadchodzącej produkcji.

Do gry w It Takes Two wymagane są dwie osoby, które muszą współpracować ze sobą w ramach stale zmieniających się celów i zadań. W zwiastunie widzimy między innymi, że postacie biorą udział w wojnie os z wiewiórkami, skaczą po płytach muzycznych, latają na ptakach, jeżdżą na mrówkach czy strzelają do celów. W pewnym momencie gameplay przypomina nawet hack'n'slash w stylu Diablo.

Nie dość, że każda scena jest właściwie osobną grą z własnymi zasadami, to twórcy przygotowali jeszcze szereg minigier zaprojektowanych dla dwóch osób. Co ważne, do zabawy w kooperacji wymagany jest tylko jeden egzemplarzy gry.

Josef Fares, który pełni funkcję reżysera projektu, obiecuje, że oprócz frajdy równie ważna będzie fabuła. Gra opowiada o skłóconym małżeństwie po rozwodzie, które w wyniku czaru zmienia się w parę niewielkich lalek. Aby odzyskać ludzką postać, muszą na nowo nauczyć się ze sobą współpracować.

It Takes Two zadebiutuje 26 marca na PC, PS4, Xbox One i nowej generacji konsol.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami