PS Plus: luty 2021 - pełna oferta

Control, Destruction AllStars i inne.

Firma Sony przedstawiła listę gier, które w lutym bez dodatkowych opłat pobiorą wszyscy abonenci PS Plus.

Zgodnie z wcześniejszymi obietnicami, posiadacze PlayStation 5 otrzymają Destruction AllStars - nowy tytuł nastawiony na zmagania wieloosobowe. Gracze wezmą udział w zmaganiach na arenie, po której przemieszczą się zarówno pieszo, jak i autami. Wyjątkowo pozycja będzie dostępna w katalogu do 5 kwietnia.

Ponadto właściciele PS5 i PS4 dostaną Control w edycji Ultimate, które zawiera podstawową produkcję i dwa dodatki fabularne, a na nowszej konsoli oferuje ulepszenia techniczne i graficzne. W pozycji wcielamy się w Jesse - szefową biura zajmującego się zjawiskami paranormalnymi.

Na obu wymienionych urządzeniach subskrybenci zdobędą również Concrete Genie - grę opowiadającą o losach chłopca z magicznym pędzlem, który ożywia wszystko, co narysuje młody bohater.

2 lutego do PS Plus trafią:

  • Destruction AllStars (PS5)
  • Control: Ultimate Edition (PS4, PS5)
  • Concrete Genie (PS4, PS5)

Jednocześnie znikną:

  • Shadow of the Tomb Raider (PS4, PS5)
  • Greedfall (PS4, PS5)
  • Maneater (PS5)

Nadmienić należy, że gry z PlayStation 4 uruchomimy również na PS5 - w ramach wstecznej kompatybilności.

Koszt abonamentu PlayStation Plus wynosi 240 zł za 12 miesięcy, 100 zł za 3 miesiące i 37 zł za miesiąc.

Aktywna subskrypcja PS Plus upoważnia nie tylko do pobierania co miesiąc kolejnych „darmowych” gier, ale umożliwia także korzystanie z trybów wieloosobowych na konsolach Sony, gwarantuje liczne zniżki w sklepie PlayStation Store i zapewnia dostęp do specjalnych treści, takich jak motywy, aplikacje czy nawet pakiety startowe w darmowych grach.

Czasami w naszych materiałach umieszczamy linki do ofert sklepów internetowych. Jeśli klikniesz i ewentualnie dokonasz zakupu, możemy otrzymać niewielką prowizję od transakcji.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami