[PLOTKA] Death Stranding na PS5 otrzyma dodatkową zawartość fabularną

Rozszerzona edycja?

  • Według nieoficjalnych informacji, powstaje Death Stranding w wersji PS5
  • Nowa edycja miałaby wzbogacić się o dodatkową zawartość fabularną

Trwają prace nad Death Stranding w wersji dedykowanej PS5, a nowe wydanie zaoferuje dodatkową zawartość - wynika z nieoficjalnych doniesień.

Źródłem wieści jest internauta o pseudonimie Navtra. W przeszłości dostarczał sprawdzonych informacji - ujawnił między innymi, że na zorganizowanym przez Sony pokazie dojdzie do zapowiedzi Final Fantasy 16.

Teraz na forum Resetera użytkownik zasugerował, że produkcja Hideo Kojimy trafi na PlayStation 5. Stwierdził bowiem, że jeżeli ktoś jest zainteresowany Death Stranding, ale jeszcze nie miał okazji zapoznać się z grą, powinien „nieco poczekać”.

death_stranding_nowa_wersja_nieoficjalnie
Death Stranding rozgrywa się w postapokaliptycznym świecie

W innym wpisie odniósł się bezpośrednio do gry w wersji PS5. Na pytanie jednego z internautów, czy w planach jest darmowy upgrade, Navtra oznajmił, że za ulepszoną edycję raczej trzeba będzie zapłacić, ponieważ w wydaniu pojawi się „nowa fabularna zawartość”.

Nie jest jednak jasne, czy do dodatkowych elementów mogliby uzyskać dostęp również posiadacze Death Stranding na PC i PS4. Nadmienić też należy, że studio Kojima Productions na razie nie odniosło się do doniesień.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami