Prace nad Overwatch 2 idą w bardzo wolnym tempie - nieoficjalne informacje

Blizzard zamierza podobno przełożyć premierę.

Overwatch 2 powstaje w bardzo wolnym tempie - twierdzi streamer Metro, specjalizujący się w „przeciekach” dotyczących strzelanki Blizzarda. Sytuacja jest rzekomo na tyle poważna, że twórcy chcą przesunąć ustaloną w firmie, nieogłoszoną jeszcze nigdzie datę premiery.

- Słyszałem pewne rzeczy - mówi Metro. - Słyszałem, że idzie im to cholernie wolno i przekładają premierę (...). Z tego co wiem, nie brzmi to zbyt dobrze. Na grę poczekamy jeszcze długo.

Informacje zdobyte przez streamera zgadzają się z wypowiedziami Blizzarda. Jeszcze w grudniu ubiegłego roku Jeff Kaplan, reżyser gry, wyraźnie zaznaczał, że „przed Overwatch 2 jeszcze daleka droga”.

Do tej pory widzieliśmy tylko dwa zwiastuny Overwatch 2. Wiadomo, że w grze pojawi się kooperacyjna kampania PvE dla maksymalnie czterech zawodników i nowy tryb PvP o nazwie Push. Gracze będą też mogli personalizować zdolności specjalne. Dodatkowe informacje poznamy podczas BlizzConline 2021 - internetowej, pozbawionej opłat za uczestnictwo edycji corocznej imprezy Blizzarda.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami