Odświeżone Anno 1701 za darmo w Ubisoft Connect

Zdobyć można też wcześniejsze prezenty.

W ramach przedświątecznej akcji Ubisoft udostępnił za darmo Anno 1701 w tak zwanej Edycji Historycznej. Firma umożliwiła odebranie też prezentów z wcześniejszych dni, w tym Starlink: Battle for Atlas i Trials Rising.

Strategię można zdobyć wchodząc na stronę promocji, a następnie klikając przycisk z napisem PC. Należy się jednak pospieszyć, ponieważ oferta ograniczona jest czasowo - zakończy się jutro, 20 grudnia, o godzinie 14:00.

  • Anno 1701 Edycja Historyczna w Ubisoft Connect - przejdź

Anno 1701 Edycja Historyczna to remaster strategii ekonomicznej z 2006 roku. Odświeżono oprawę graficzną, umożliwiając zabawę nawet w rozdzielczości 4K, a także usprawniono sterowanie i ulepszono tryby sieciowe. Nowe wydanie zawiera też dodatek Klątwa smoka.

Odbierając produkcje, użytkownicy otrzymują też upominki z wcześniejszych dni - gry Starlink: Battle for Atlas i Trials Rising oraz przedmioty do Assassin's Creed Valhalla (pakiet żeglarza dla osady i strój Bayeka), Watch Dogs Legion (strój Power Suit i maska Ubisoft) i Hyper Space (prezent śnieżnej surferki Nahari).

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami